Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Haberler

Çocuklar İçin İnternet Güvenliği ve Ebeveynlere Öneriler
18 Mayıs 2021, 08:24

Çocuklar İçin İnternet Güvenliği ve Ebeveynlere Öneriler

Günümüzde, bilgiye ulaşmak artık çok daha kolay. Globalleşen bir dünyada ve neticesinde gittikçe yaygınlaşan bir İnternet kullanımı içerisinde yer alıyoruz. Business Insider’ın araştırmasına göre, 2020 yılında yeryüzünde 24 milyar cihaz küresel ağa dâhil olacaktır. Bu ise, her insanın minimum 4 cihazla İnternete bağlanacağı anlamına geliyor.
İnsan ve Eğitim
18 Mayıs 2021, 08:10

İnsan ve Eğitim

 İnsanlığın öğrenme güdüsü avcı toplayıcı toplumda başlamıştır. Hayatta kalmak için avlanma, avlanabilmek için silah üretme, yemek için ateşi bulma, kendisini koruma altına almak için sığınma yani barınak yapma çabası son olarak ta iletişim kurabilmek içinde dil unsuru oltaya çıkmıştır. İletişim kurmaya başlayan insanoğlu ilk eğitim yöntemi
Özel Eğitimin Son Hali
18 Mayıs 2021, 08:17

Özel Eğitimin Son Hali

Hepimizin bildiği gibi pandemi sürecinin en fazla etkilemiş olduğu sektörlerin başında eğitim gelmektedir. Öğrencilerin okul ortamından bu denli uzak kalması gelecek neslin büyük bir tehlike altına girmesine neden olmaktadır. Okulların yüz yüze eğitime açılmasını dört gözle bekleyen öğrenciler, bekledikleri haberi alamayınca hayalleri paramparça olmaya devam ediyor. 

3 kayıttan 1 - 3 arasındaki kayıtlar gösteriliyor